Fortfarande osäker?
Refurbed-produkter är mer hållbara och upp till 40% billigare jämfört med att köpa nytt. Du får minst 12 månaders garanti med refurbed och kan alltid testa din produkt gratis i 30 dagar.
Setet Bundle Winnie Puuh & Ernie från Tonies ger barn en rolig och enkel väg att lyssna på berättelser.
Det här setet är skapat för barn mellan 3 och 5 år som älskar att utforska sagor och sånger på egen hand eller tillsammans med vuxna. Perfekt för små händer, så barn kan greppa figurerna och ha med sig dem överallt.
Tänk dig en eftermiddag där barnet väljer sina favoritfigurer, trycker på dem och direkt hör nya berättelser eller sånger. De små figurerna ger en känsla av kontroll och glädje i lärandet, samtidigt som de är tillräckligt robusta för att klara aktiv lek.
Frågor från föräldrar:
“Kan min 2-åring använda figurerna?” Nej, figurerna innehåller små delar och är därför inte lämpliga för barn under 3 år på grund av kvävningsrisk.
“Hur tar vi hand om de renoverade figurerna?” Var varsam med dem, men de är noggrant renoverade för att fungera som nya och kan användas dagligen.
“Passar de för långa bilresor?” Ja, de är lätta att ta med och hjälper till att underhålla barn under resan.
Sammanfattningsvis erbjuder Bundle Winnie Puuh & Ernie Set von 2 Hörfigurene en charmig och praktisk lösning för barn som vill lyssna på sagor med sina favoritkaraktärer. Den renoverade kvaliteten gör det till ett mer hållbart val, samtidigt som designen är anpassad för små händer och vardagsbruk. Alla våra produkter kommer med garanti och möjlighet till retur, så du kan känna dig trygg med ditt köp.
Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för första gången och spara 200 kr!
Missa aldrig ett erbjudande igen.
Information om användningen av personuppgifter finns i vår Integritetspolicy.
Bekräfta registrering
Klicka på länken i bekräftelsemailet för att få din rabattkod. Den gäller på köp för över 3000 kr.