ASUS BE24AQLB | 24.1"
grå
  • ASUS BE24AQLB | 24.1" | grå, image 1 of 2
  • ASUS BE24AQLB | 24.1" | grå, image 2 of 2
Bilden är endast för illustrationssyfte
  • ASUS BE24AQLB | 24.1" | grå, thumbnail 1 of 2
  • ASUS BE24AQLB | 24.1" | grå, thumbnail 2 of 2
Frakt inkluderad: 18 Maj - 21 Maj
30-dagars gratis retur-garanti
Leverans inkl.:
Strömkabel, stativ
Inkluderad garanti från leverantören: 12 månader
Förlängd garanti (Vad är försäkrat?)
I lager
30-dagars gratis retur-garanti
Leverans inkl.:
Strömkabel, stativ
Ytterligare tjänster
Express utcheckning med Klarna
Betala senare med
Fungerar som ny
30 dagars fri retur
Minst 12 månaders garanti
Flera betalningsmetoder
Mer hållbart
Försäljning & leverans: Refabz | Alla erbjudanden
Levereras från: Frankrike
Säker betalning
  • VISA Logo
  • Mastercard Logo
  • Klarna Logo
  • Swish
  • Apple Pay Logo
  • Google Pay Logo
Anmärkning
Anslutningar
DVI, VGA, DisplayPort, USB-B 2.0 (in), 2 x USB-A 2.0 (out), Audio in, Audio out
Dimensioner
561 x 511 x 211 mm
Display
IPS, 60 Hz
Färg
grå
Märke
ASUS
Responstid
5.0 ms
Skärmstorlek
24.1 "
Skärmsupplösning
1920 x 1200 (WUXGA)
Vikt
6200.0 g
Garanti
12 månader
Beskrivning
Din nya refurbed-produkt
ASUS BE24AQLB - Beskrivning
Vår refurbed förnyelseprocess
Vår refurbed förnyelseprocess
Försäljare köper använda produkter
1. Försäljare köper använda produkter
Rensning av data
2. Rensning av data
Rekonditionering av defekta komponenter
3. Utbyte av defekta komponenter
Yttre bearbetning
4. Yttre bearbetning
Försäljning via refurbed
5. Försäljning via refurbed
De vanligaste frågorna
Omdömen
Jämför ASUS BE24AQLB | 24.1" med liknande produkter
ASUS BE24AQLB | 24.1"
ASUS BE24AQLB | 24.1"
Skärmstorlek
24.1 "
1920 x 1200 (WUXGA)
24.0 "
1920 x 1080 (FullHD)
24.1 "
19.5 "