Fortfarande osäker?
419 kr
504,46 kr
419 kr
504,46 kr (-17%)
refurbed-produkter är mer hållbara och upp till 40% billigare jämfört med att köpa nytt. Du får minst 12 månaders garanti med refurbed och kan alltid testa din produkt gratis i 30 dagar.
Kinto Travel Tumbler i svart följer dig med 350 ml på vägen till jobbet, på kontoret och på helgutflykter. Det vakuumisolerade rostfria stålet håller varma drycker varma och kalla drycker friska. Som rekonditionerad mugg från Japan ersätter den engångskoppar i vardagen.
Bekväm på språng. Locket släpper igenom varma drycker och isbitar i lagom takt, så att du dricker lugnt även i rörelse. Den dubbelväggiga konstruktionen skyddar handen mot värme.
Passar vardagen. Muggen är kompakt nog för kopphållare i bil eller på cykel. Den är gjord av pulverlackerat rostfritt stål, polypropen och silikon.
Hur länge håller muggen temperaturen?
I upp till 6 timmar förblir kaffe varmt vid 65 °C eller en kall dryck sval vid 8 °C. Det räcker för en förmiddag på kontoret eller en längre bilresa.
Mer hållbart än nytt. Min. 12 månaders garanti och returrätt: du provar i lugn och ro.
Alla refurbed-produkter går igenom en förnyelseprocess som består av upp till 40 steg tills de är som nya igen - vi har lyft fram 5 viktiga steg nedan:
1. Försäljare köper använda produkter
2. Rensning av data
3. Utbyte av defekta komponenter
4. Yttre bearbetning
5. Försäljning via refurbed
Vänligen kontakta Säljare för mer information eller besök vår allmän produktsäkerhetssida.
Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för första gången och spara 200 kr!
Missa aldrig ett erbjudande igen.
Information om användningen av personuppgifter finns i vår Integritetspolicy.
Bekräfta registrering
Klicka på länken i bekräftelsemailet för att få din rabattkod. Den gäller på köp för över 3000 kr.