Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14"
8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 5 of 5
Bilden är endast för illustrationssyfte
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 5 of 5
Produkten finns för närvarande inte i lager
Upptäck mer Acer Bärbara datorer
  • Minne
    256 GB
  • Typ av lagring
    SSD
  • RAM-minne
    8.0 GB
    LPDDR5
  • Skärmstorlek
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXGA)
  • Processor
    Intel Core i3-N305
    1.80 GHz
  • Antal processorkärnor
    8
Anmärkning
Anslutningar
USB-C 3.1, 2 x USB-A 3.0, HDMI 2.1, Audio in/out
Antal processorkärnor
8
Bakgrundbelyst tangentbord
nej
Dimensioner
319.8 x 18.9 x 227.9 mm
Display
IPS, 60 Hz
Färg
silver
Grafikkort
Intel UHD Graphics
Minne
256 GB
Märke
Acer
Numeriskt tangentbord
nej
Nätverk
WiFi 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2
Operativsystem
Windows 11 Home
Optisk enhet
Pekskärm
ja
Processor
Intel Core i3-N305
Processorhastighet
1.80 GHz
RAM-minne
8.0 GB
RAM-typ
LPDDR5
Skärmstorlek
14.0 "