ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6"
4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 1 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 2 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 3 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 4 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 5 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, image 6 of 6
Bilden är endast för illustrationssyfte
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 1 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 2 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 3 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 4 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 5 of 6
  • ASUS BR1100CKA | N4500 | 11.6" | 4 GB | 128 GB SSD | Win 11 Pro | ES, thumbnail 6 of 6
Produkten finns för närvarande inte i lager
Upptäck mer ASUS Bärbara datorer
  • Minne
    128 GB
  • Typ av lagring
    SSD
  • RAM-minne
    4.0 GB
    DDR4
  • Skärmstorlek
    11.6 "
    1366 x 768
  • Processor
    Intel Celeron N4500
    1.10 GHz
  • Antal processorkärnor
    2
Anmärkning
Anslutningar
USB-C 3.1, USB-A 3.0, USB-A 2.0, Gb LAN, HDMI 1.4, Audio in/out, Cardreader
Antal processorkärnor
2
Bakgrundbelyst tangentbord
nej
Dimensioner
295 x 19.9 x 205 mm
Display
60 Hz
Färg
grå
Grafikkort
Intel UHD Graphics
Minne
128 GB
Märke
ASUS
Numeriskt tangentbord
nej
Nätverk
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0
Operativsystem
Windows 11 Professional
Optisk enhet
Pekskärm
Processor
Intel Celeron N4500
Processorhastighet
1.10 GHz
RAM-minne
4.0 GB
RAM-typ
DDR4
Skärmstorlek
11.6 "